Натхнення майстрині черпали з історії кохання найпопулярнішої пари Об'єднаного Королівства. Лія Манкузо і Вінченца Полікарді почали співпрацювати 6 років тому, коли їм запропонували створити щось особливе для мистецького фестивалю у Римі.

Зараз усі сили творчого тандему спрямовані на виробництво унікального взуття, яке прикрашене символами, що асоціюються виключно з Кейт та Вільямом. Для цього Лії та Вінченці довелось детально ознайомитись з біографією наречених. Так на туфельках з'явилась карта Флоренції, де колись вивчала мистецтво міс Мідлтон та зображення середньовічного Лондона. Художниці надають перевагу ніжним пастельним тонам.

Роботи Манкузо та Полікарді знають по всій Італії. Багато римських модниць приносять своє взуття для того, щоб воно переродилось у вмілих руках майстринь.

“Одного разу ми працювали над парою туфель для однієї жінки, коли зайшов її чоловік і просив оздобити взуття і для нього. У цієї людини була дивовижна особистість. Отож і взуття вийшло унікальне - у стилі поп-арт”, - розповіла художниця Вінченца Полікарді.

Художниці зазначають, що для них головне - індивідуальність замовниці, яку вони лише хочуть підкреслюють розкішними туфельками чи чобітками.