Про це йдеться на The Daily Mail.

За словами лауреатки премії "Оскар", їй та чоловіку вдається не сваритись через одне просте правило: подружжя ніколи не переписується в соцмережах чи за допомогою смс-повідомлень.

Читайте також: ТОП-10 найкращих ролей Ніколь Кідман

Ми говоримо весь час, ми сучасні, але ми просто не пишемо повідомлення, бо я відчуваю, що текст іноді може бути невірно витлумачений. Я не хочу перечитувати повідомлення і не розуміти, що вони значать. А потім прочитати його кому-небудь, щоб мені його пояснювали. Я не хочу, щоб таке було між моїм коханим і мною,
– підкреслила щаслива актриса.

Жінка додала, що вона краще подзвонить Кіту і поговорить з ним про щось, ніж буде це обговорювати у листуванні. "Ми просто говоримо голосом або мовою тіла, але завжди говоримо", – зазначила акторка.

Зірка також опублікувала у своїму Instagram архівне відео, на якому показані кадри з їхнього весілля у 2006 році.

"Пригадую, як у цей день 12 років тому ми були в церкві в Менлі, Австралія. Здається, ніби це було вчора. Я щаслива. Зі святом", – йдеться в дописі до відео.

У свою чергу кантрі-музикант теж привітав кохану Кідман з 12-ою річницею.

Нагадаємо, що голлівудська актриса Ніколь Кідман та Кіт Урбан одружились у 2006 році. У спільному шлюбі в них народилось 2 доньки – Фейт Маргарет (7 років) та Сандей Роуз (9 років), яку народила сурогатна матір, але є біологічною дитиною подружжя. В квітні цього року навіть з'являлись чутки про загрозу розлучення Ніколь та Кіта, але пара звернулась за допомогою до сімейного психолога і в них згодом все налагодилось.

Читайте також: Ніколь Кідман вперше заговорила про втрату дитини

Перед офіційними стосунками з 50-річним музикантом, у Ніколь був ще один шлюб з Томом Крузом, який тривав з 1990 по 2001 рік. Тоді подружжя всиновило доньку Ізабеллу Джейн (25 років) і сина Коннора Ентоні (23 роки). Для Кіта Урбана це був перший офіційний шлюб.