Після прильоту до столиці Південної Африки Меган Маркл і принц Гаррі здійснили одразу два виходи, під час одного з яких герцогиня Сассекська засвітила минулорічний образ. Представники королівської сім'ї багато спілкувалися з місцевими, а також виступали з промовами. Після офіційної частини та запланованих заходів вони, за традицією, приймали подарунки від своїх шанувальників. Як не дивно, найбільше презентів отримав їхній 4-місячний син Арчі.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі здійснили перший вихід в Африці: офіційні фото герцогів Сассекських

Як повідомляє іноземне видання Town & Country, одній із прихильниць сімейства Меган Маркл розповіла, як малюк переніс політ.

Він зовсім не бурчить, але сильно втомився, тому постійно відсипається,
– зізналася місцевій жінці герцогиня.

А після цього її чоловік принц Гаррі обмовився своїм коментарем, щодо вражень сина від Африки. "Син був захоплений новим оточенням і дивився у вікно, як заворожений, зокрема, на Столову гору", – сказав молодий татусь.

Після цього вражені фанати вручили їм чимало подарунків для нащадка, у списку яких було нове ім'я. Оскільки метою туру сімейства Сассекських в Африку є привернення уваги до проблем проживання, охорони, здоров'я, а також безпеки, місцеві вирішили нагородити наймолодшого учасника туру особливим йменням. Вони прозвали Арчі Харрісона африканським ім'ям Ntsika, що в перекладі з мови банту означає "силова колона". А також підготували для нього чорну футболку з його новим йменням.