Про це повідомляє The Sun.

Незважаючи на те, що Нур молодша за Міка на 52 роки, це не завадило їм вперше публічно провести час у європейському турі. Як відомо, у французькій столиці у Rolling Stones проходив концерт в рамках нового туру, і Нур прилетіла, щоб побачити коханого і провести з ним час.

Читайте також: Леонардо Ді Капріо знайшов нову дівчину: сексуальні фото моделі

Вперше Джаггера і Альфаллах помітили удвох після виступів музиканта. Як розповіли у виданні очевидці, після концерту дівчина вирушила в номер Міка і в наступні дні Мік і Нур буквально не відходили одне від одного та постійно ночували в одних і тих же номерах готелів.

Окрім того, Нур супроводжувала Міка на світських тусовках, концертах. Пара також сидить в кафе, багато гуляє і спілкується. Після концерту в Парижі пара полетіла одним рейсом в США.

До слова, Мік Джаггер двічі був одружений: спочатку на нікарагуанці Бьянці Джаггер (1971-1979), потім на моделі Джеррі Холл (1983-1999). Загалом у музиканта всього вісім дітей від п'яти різних жінок, п'ять онуків і один правнук. Згадати всіх дівчат Міка практично неможливо і тривалих відносин у музиканта було небагато. Одна з пасій Джаггера – Лорен Скотт – померла у 2014 році, що стало справжнім ударом для музиканта.