Таку думку висловив відомий журналіст і телеведучий Віталій Гайдукевич, передає ресурс "Новое время".

Читайте також: Зеленський VS Вакарчук: припустимо, вони офіційно йдуть у президенти

За його словами, президент повинен бути компетентним у керуванні, геополітиці, нюансах політичного маневрування як всередині, так і зовні, а всього цього у Вакарчука немає.

"Нагадаю, Вакарчук був депутатом і втік, не проявивши себе як державний діяч. Бути президентом складніше, ніж депутатом, або проходити тримісячні "курси підвищення кваліфікації" у США. Бути лідером нації складніше, ніж співаком, який збирає стадіони. До слова, Україна та поціновувачі творчості ОЕ – це не одне і те ж. Може бути головнокомандувачем людина, яка під час війни співає "це не твоя війна"? – підкреслює журналіст.

Водночас Гайдукевич зауважив, що 12% голосів за Вакарчука – це велика біда.

"Це означає, що виборець готовий довіряти будь-кому, незважаючи на професійний рівень людини. Це означає, що так звані молоді політики провалилися. Що реального якості, нової якості політики як не було, так і немає. Та ви собі просто уявіть переговори між Вакарчуком і Путіним? Вночі. Дипломатичною мовою. Жорстку розмову на межі ультиматумів. Уявили? Я – ні", – додає телеведучий.

Читайте також: Вакарчук "втер носа" Порошенку: рейтинг українських лідерів у соцмережах

Натомість один із перших учасників гурту "Океан Ельзи" Павло Гудімов переконує, що досвід депутата у Верховній Раді був для Вакарчука був негативним, відтак той потім наголошував, що в політику не піде більше ніколи.

"На мою думку, президенти виходять з тих, хто цього дуже хоче, каже це привселюдно і, отже, уявляє собі, що він буде робити з владою, і дає уявлення іншим. А ще має велику практику в політиці, вивчає політичний досвід і пробує себе в ньому. Наскільки я знаю, галузь діяльності Святослава далека від усього цього. А ще, він – же не популіст", – зазначив своєю чергою радіоведучий Влад Фісун.

Нагадаємо, згідно з дослідженням, проведеним чотирма провідними соціологічними компаніями України : SOCIS, КМІС, Рейтинг і Центр Разумкова, за підтримки Комітету виборців України, 16,1% виборців готові проголосувати на виборах президента за діючого голову держави Петра Порошенка, 14,4% – за лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко, 12,1% – за співака Святослава Вакарчука.