В той час, як в Китаї пандемія коронавірусу йде на спад, в усьому світі вона поширюється з неймовірною швидкістю. Наразі в Італії зафіксували понад 53 тисячі випадків зараження коронавірусом. Вона є другою країною у світі за кількістю інфікованих. Сербський оркестр вирішив підтримати італійців у такий складний час. Музиканти виконали відому італійську народну пісню Bella ciao ("Прощавай, красуне").

Читайте також: Мережу захопив відеоролик піаніста, який зіграв на балконі знамениту пісню Селін Діон

Кажуть, що цю композицію співали італійські партизани під час Другої світової війни. Для того, щоб записати цю композицію, оркестр не збирався разом. Музиканти залишилися вдома та зіграли через спеціальну програму. Відео швидко облетіло світ та зворушило сотні тисяч користувачів.

"Увага, ви можете пустити сльозу", – підписала відео користувачка твіттеру.

Зазначимо, станом на 21 березня в Італії зафіксовано 53 578 випадків інфікування коронавірусом, з яких 4 825 летальних випадків. Одужали 6 072 людини. Жителям Італії заборонили ходити вулицями. Виходити можна лише за продуктами, в аптеки й на роботу. В інших випадках необхідно мати відповідний дозвіл. Загалом у світі на вірусну пневмонію, яку спричинив коронавірус, захворіли понад 303 тисячі людей. В Україні підтверджено 47 випадків інфікування та 3 смерті від недуги. Вдалося одужати 1 людині. Громадян закликають дотримуватися правил карантину та залишатися вдома. При появі перших симптом коронавірусу – звертайтеся до сімейного лікаря.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу