За два дні на UPark Festival 2018 виступлять найкращі музиканти Британії, Швеції, Ісландії та України. З моменту анонсу фестивалю його одразу охрестили "фестивалем європейського рівня". Ще б пак! З такими-то зірками на афіші!

Читайте також: Афіша подій на липень у Києві: запальні вечірки та гумор шоу

UPark – це, перш за все, музика. Тут свої нові альбоми та найкращі хіти представлять музиканти, яких сміливо можна віднести до найактуальніших артистів сучасності, а декого з них навіть і до культових. Крім музичних виступів на UPark Festival ви знайдете: тематичні фотозони, майданчики з розвагами, зону для відпочинку та величезний фудкорт. Для цього відведено цілий стадіон.


UPark Festival 2018: розклад програми

Хто виступить на UPark Festival 2018

25 липня заплановані виступи:
- Gorillaz:
- Каleo:
- Tove Lo:
- YUKO.


UPark Festival 2018: розклад програми на 25 липня

Читайте також: Де погуляти в Києві: найкращі місця столиці, які варто побачити

26 липня заплановані виступи:
- Massive Attack;
- Bonobo;
- Young Fathers;
- ONUKA.


UPark Festival 2018: розклад програми на 26 липня

Де купити квитки і скільки вони коштують? Існують кілька видів квитків, які мають певний набір послуг.

Fan — квиток надасть вам можливість перебувати у головній фестивальній зоні, але не дасть доступу на трибуни. Рекомендовано затятим фестивальникам! Ціна: на 25 липня – 1 599 гривень, на 26 липня – 1598 гривень, на два дні – 2 699 гривень.

Читайте також: Zaxidfest 2018: розклад програми, учасники та квитки

Сидячий квиток — гарний вибір для тих, хто не впевнений у тому, що зможе танцювати весь фестивальний день. З таким квитком ви отримаєте обране місце на трибуні, але не зможете знаходитись у fan-зоні на полі. Втім, танцювати можна і сидячи.


UPark Festival 2018: ціни

Golden Fan — ідеальна пропозиція. З таким квитком ви отримаєте місце на спеціальній трибуні, яку буде встановлено поруч із сценою, та з якої відкриватиметься найкращий огляд.

Також ви матимете доступ у окремий сектор, з якого можна буде оцінити масштаб фестивалю та доступ у fan-зону. Приємним бонусом стануть окремі бар та вхід на фестивальну територію. Ціна: на 25 липня – 3 500 гривень, на 26 липня – 3 499 гривень, на два дні – 4 700 гривень.