"Coldplay" одна із тих груп, яка звикла дивувати своїми кліпами. То вони малюють цілу історію на асфальті, то перевтілюються у мавп, або ж цілий кліп прокручують відео задом наперед. Та цього разу хлопці здається перевершили всі очікування. Кліп "Up&Up" став сюрреалістичним тлом, де уява намалювала найнесподіваніші комбінації. Морські істоти ширяють у небі, орли пропливають під кораблями, у звичайних побутових речах живе новий світ.

Та тільки-но українські користувачі встигли обговорити фантазію британців, як з’явилась нова інформація. Виявляється кліп значною мірою створений українцями.

Чимало кадрів з кліпу знімали в українській столиці, а саме у одному з київських павільйонів та на території недобудованої лікарні. За зйомки відповідала студія "Radioaktive Film". Команда вже встигла похвалитись своєю причетністю у соцмережах. Це вони організували три знімальні дні, під час яких і створювались фантастичні сцени. Серед попередніх робіт студії – чимало рекламних роликів і кліп для української співачки Онуки.

Вже і цього було б достатньо для гордості. Аж ні, це ще не все. Над кліпом працювала ще одна команда українців. Цього разу з міста Дніпра – "Gloria FX". Саме їм належать візуальні ефекти в кліпі.

Співпраця дніпровців з легендарними британцями звісно неабияке досягнення, але команді не звикати до іменитих замовників. Серед них були до прикладу і гурт "One Republic", "Hurts" і Джастін Бібер. До речі саме за кліп для останнього українці отримали премію MTV в номінації "Кращі візуальні ефекти".

Читайте також: Як аніматор з України відкрив нову епоху в діснеївських мультфільмах