За словами Pianoбой, суспільство розколюється на табори. Ймовірно, це явище артист побачив після першого туру виборів президента України. Після оприлюднення перших результатів голосування мережа вибухнула шквалом коментарів, а люди поділились на два табори – тих, хто вважають результати справедливими, і тих, хто не має наміру сприймати такі дані. Дмитро Шуров пояснив, чому відбувається подібний розкол.

Читайте також: Вибори президента України-2019: офіційні результати

"Українці так легко розколюються на табори, тому що ніхто не поважає і не слухає думку іншого і починає одразу насипати л*йном. Якщо вам не подобається думка опонента – спробуйте з ним говорити, аргументувати. Не заради когось чи чогось, а для нас з вами. Суспільство, побудоване на бажанні взаємодіяти, буде сильнішим за будь-яких обставин. Його за кілька років не побудуєш, це складно, але якщо колективно працювати, то все можливо", – заявив Дмитро Шуров.

Раніше в ексклюзивному інтерв'ю LifeStyle 24 Pianoбой зізнався, що він є класичним інтровертом, тому швидкоплинні речі його не вражають. Саме тому передвиборчі перегони його "не витягують зі свого світу".

Читайте також: Президентські вибори 2019: Святослав Вакарчук відреагував на результати голосування

"Я – не людина хайпу. Мене не так просто витягнути з мого світу і заразити якимись швидкоплинними речами. Тож спокійно реагую на передвиборчі перегони... У цьому випадку в мене, скоріше, все навпаки: коли над тобою нависає постійна тривога, хочеться писати та продукувати музику, яка об’єднує, яка несе радість життя та любов. Жити тут і зараз, покращувати життя своє та оточуючих, робити свою справу на межі можливостей – це мій рецепт приймати те, що ти не в змозі змінити", – розповів про своє ставлення до політики та скандалу з Євробаченням Дмитро Шуров.

Водночас перед президентськими виборами Pianoбой опублікував у своєму блозі пісню. У ролику артист заявив, що країна чекає чесного главу держави, який буде працювати на її добробут.

У неділю, 31 березня, в Україні пройшов перший тур президентських виборів 2019. За даними ЦВК, Володимир Зеленський отримав понад 30% голосів, а Петро Порошенко – понад 16%. Наразі опрацьовано 86,22% голосів виборців.