Про це він розповів у своєму блозі STARBOM.com.

Денис Путінцев вважає, що MELOVIN зміг перемогти завдяки п'яти "С", маючи на увазі секс, страх, смерть, скандал, сміх.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2018: переможцем став MELOVIN

Згадайте, як ви перегортуєте стрічку соціальної мережі? Що привертає вашу увагу? Класичні п'ять"С"– секс, страх, смерть, скандал, сміх. Просто MELOVIN з його космічною привабливістю для малоліток, зовнішністю від Marilyn Manson, палаючими сходами в небесах і фан-базою, охрещеними "меловінаторами", найпереконливіше побудував взаємини з цільовою аудиторією, став для "обивателів" сценічним адептом цих самих п'яти "с",
– зауважив Путінцев.

Менеджер Приходько також прокоментував виступи інших фіналістів, які не змогли перемогти у фіналі. На його думку, артист LAUD ще немає тієї харизми, завдяки якій він би зміг підкорити шанувальників. VILNA спочатку захопила автентикою, але у фіналі не змогла дати продюсеру нічого з п'яти "С".

The Erised він назвав приклад музичної значущості лише у вузьких колах, однак для бажаного результату їм потрібно більше над собою працювати і вміти подавати себе. У виконавців з KADNAY, на думку Дениса, "сексу більше, ніж у всіх фіналістів, але форма перемогла матеріал".


Фіналісти Нацвідбору Євробачення-2018

Щодо співачки TAYANNA, то громадськість вже практично прийняла її перемогу, але "менеджмент перестарався з методами", та ще й фанати MELOVINA добряче постарались із голосуванням.