Струнний квартет, який складається з Віри Валієвої (скрипка), Катерини Головко (скрипка), Олени Москаленко (альт) та Мирослави Цибко (віолончель), представить глядачам своє особливе прочитання легендарного гімну Ліги чемпіонів в момент, коли гравці "Тоттенхему" та "Ліверпуля" вишикуються на полі перед головним матчем сезону в європейському клубному футболі. Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Мадриді 1 червня.

До слова: Imagine Dragons виступлять перед фіналом Ліги чемпіонів у Мадриді

"Виступити за кілька хвилин до початку матчу, який дивляться мільйони людей у ​​всьому світі, це неймовірна можливість для нас. Це момент, який ми будемо пам'ятати все життя. З нетерпінням чекаємо можливості подарувати незабутній виступ", – зазначила Марослава Цибко.

Учасниці квартету отримали класичну музичну освіту в київській Національній академії імені Чайковського. В їх активі перемоги в багатьох державних конкурсах скрипалів та віолончелістів. Згодом група розробила власний унікальний стиль завдяки використанню сучасних електронних музичних інструментів.

Дивіться відео: Bad Romance (LADY GAGA) classic cover by ASTURIA

Читайте також: Ймовірні суперники "Шахтаря" у груповому етапі Ліги чемпіонів

Ім'я квартету Asturia походить від однойменної назви твору відомого іспанського композитора Ісаака Альбеніса. Його композиція Asturia стала першою сучасною обробкою у творчості групи та відтоді є її візитною карткою.

Квартет Asturia випустив у 2017 році свій перший альбом, до якого увійшли як оригінальні аранжування класичних творів, так і власні версії сучасних виконавців – Леді Гаги, Мадонни та Depeche Mode.

До слова: Не Києвом єдиним: У Мадриді серйозно виросли ціни на житло перед фіналом Ліги чемпіонів

Варто зазначити, що у 2018 році, коли фінал Ліги чемпіонів відбувався у Києві, група Asturia виступила на великому концерті з цієї нагоди

Дивіться відео cover Smooth Criminal (Michael Jackson) Asturia під час виступу у Києві