Британський музикант Кріс Корнер, відомий під псевдонімом IAMX, переніс запланований європейський акустичний тур через пандемію коронавірусу. Таким чином, усі концерти Корнера в Україні (Харків – 1 травня, Київ – 2 травня, Одеса – 3 травня, Львів – 5 травня) також переносяться на нові дати. Усі придбані раніше квитки залишаються дійсними.

Нові дати акустичного туру IAMX в Україні:

Радий повідомити, що наш менеджмент і промоутери зробили абсолютну магію, аби змінити усі дати. Це означає, що коли весь цей хаос скінчиться, я отримаю шанс побачити ваші гарні обличчя і знову почути ваші крики. Для мене це ліки – і я буду сумувати за цим упродовж наступних декількох місяців.
– Кріс Корнер.

Музикант також нагадав, що 13 березня, "у розпал хаосу та невизначеності", презентує новий акустичний альбом. "Сподіваюсь, це буде вашим приводом для святкування. Можливо, у вас є більше часу, ніж коли-небудь, щоб слухати і губитися в ньому", – написав Кріс. Послухати його ви можете просто зараз.

Слухати IAMX – Echo Echo:

Крім того, у найближчі дні Корнер пообіцяв поширити в інтернеті деякі "спеціальні активності", щоб прихильники не сумували через відкладену зустріч із концертами IAMX.