Кожне шоу – це новий зірковий вокаліст та особлива програма, де можна буде почути фанк, свінг, ритм-енд-блюз і, звичайно ж, джаз. І все це у нових оркестрових аранжуваннях. Під час музичної програми STAR & ORCHESTRA слухачі перенесуться в еру біг-бендів та багатих джазових гармоній, свінгових танців і знаменитих керівників оркестрів Бені Гудмена та Томмі Дорсі.

Читайте також: Плани на місяць: найцікавіші події вересня

Відкриє новий формат шоу у Caribbean Club Concert Hall 14 вересня Олег "Фагот" Михайлюта із ТНМК. Саме він того вечора вийде на сцену у супроводі джазового оркестру і запрезентує нову програму. Варто зауважити, що два роки тому вокаліст "Танок на майдані Конґо" уже презентував подібну програму в Caribbean Club. Тоді вона називалася The Best Of і складалася із несподіваних джазових кавер-версій відомих пісень. 14 вересня на прем’єрі шоу STAR & ORCHESTRA Фагот виконає свої улюблені композиції Френка Сінатри, Джеймса Брауна та багатьох інших.

Наступні музичні шоу STAR & ORCHESTRA відбудуться у Caribbean Club Concert Hall:

29 вересня – у супроводі джазового оркестру виступить чарівна Злата Огнєвіч, яка виконає улюблені композиції Елли Фіцджеральд, Арети Франклін та Етти Джеймс.

28 жовтня – концертна програма від Олі Діброви. У минулому вокалістка групи Gorchitza та учасниця електронного проекту DVOE презентує свій новий сольний проект. Для STAR & ORCHESTRA співачка готує диско-програму і обіцяє прем'єру першого сольного синглу Dibrova.