Вони постійно доводять власною творчістю, що говорити зі слухачем можна на будь-який мові, а музика – зовсім універсальний засіб.

Читайте також: Гарячі українські фестивалі-2017, які варто відвідати влітку

Пропонуємо послухати молоді українські гурти, які співають англійською мовою.

Vagabond Specter

Гурт можна послухати тут

Київські інді-квартет Vagabon Specter не так давно випустив дебютну платівку, до якої увійшло 11 англомовних треків. Головна мета колективу – забезпечити експорт якісної української музики на міжнародний ринок. Саме тому музиканти намагаються писати треки, зрозумілі кожному, навіть далеко за межами їхньої рідної країни.

Black Maloka

Гурт можна послухати тут

Вокаліст колективу Серж якийсь час прожив у Великобританії. Така перевага дає йому можливість писати тексти пісень на рівні native speaker. Зараз вся творчість київського інді-колективу Black Maloka – це англомовний матеріал, однак хлопці не виключають можливості виходу пісень і російською або українською мовою.

Colaars

Гурт можна послухати тут

Київський гурт Colaars вважається одним з найкращих інді-колективів країни. Хлопці вже давно працюють з британськими саундпродюсерами, а їх треки відомі в інших країнах, зокрема, і у Великобританії. Навесні 2017 музиканти випустили новий ЕР "Underheart" – як і завжди, повністю англомовний.

MAiAK

Гурт можна послухати тут

Група MAIAK з'явилася в 2014 році. З того моменту хлопці грають якісний альтернативний рок з доброї домішкою електроніки. За цей час MAIAK випустив вже три ЕР: MAiAK (2014 року), Fast Forward (2015) і Untitled Kingdom (2017). Всі вони - англомовні.

Fun Service

Гурт можна послухати тут

Яскравий херсонський (а тепер вже київський) колектив Fun Service – ще один доказ того, що українці можуть робити хорошу англомовну музику. 15 березня хлопці випустили нову платівку "No Place Like", до якої увійшло 9 треків англійською мовою. Музиканти роблять музику в стилі інді-рок.