Свої відверті припущення вона висловила на сторінці в Instagram.

Ведуча вирішила розповісти враження про всіх учасників танцювального проекту та й залишила свій коментар про Джамалу, яка стала гостею ефіру.

Читайте також: "Не рахую років, рахує паспорт": Джамала поділилась секретами краси та здоров'я

"Тільки мені здається, що нашу розкішну Джа не брали крупним планом, тому що .... здається лелека на даху", – заінтригувала мережі Ольга Цибульська.

Джамала на своїй сторінці в Instagram також залишила фото із виступу, провокативно підписавши фото із цитатою із власної пісні: "I believe in you ( я вірю в тебе, – "24"), якщо ти розумієш про що я". Проте що означають ці слова, Джамала не розповіла. Можливо, так співачка висловила підтримку своїм улюбленцям на проекті "Танці з зірками".

До слова, переможниця Євробачення-2016 виконала у другому випуску танцювального шоу пісню "I believe in you", одягнувши білий костюм з "басками" на рівні живота.

Нагадаємо, що під час виступу Джамали у фіналі Євробачення-2017 користувачі мережі також помітили округлий живіт, від чого почали ширитися чутки про ймовірну вагітність зірки. Однак такі чутки у прес-службі Джамали згодом спростували.

Варто нагадати, що співачка Джамала вийшла заміж за Бекіра Сулейманова 26 квітня.