Українська режисерка Таня Муіньо продовжує працювати із зарубіжними виконавцями. Днями у мережі опублікували кліп на пісню Rumors від знаменитих реперок Lizzo і Cardi B.

Варте уваги Скандальний кліп української режисерки номінували на MTV Video Music Awards

Новий кліп Lizzo і Cardi B

Відеоробота цілком відповідала стилю епатажних виконавиць. Таня Муіньо показала їх в образі грецьких богинь. Вони позували перед камерою у відвертих золотистих вбраннях.

Один з look вагітної Cardi B по-справжньому вражав: вона оголила округлий животик, одягнула білу довгу спідницю-накидку та прикрила оголені груди нібито золотим оригінальним металевим бра.

Режисерка Таня Муіньо у кліпі переносить глядачів в античну Грецію – з колонами, старовинними вазами, скульптурами й малюнками, що рухаються. Такий стиль посилюють аксесуари та одяг артисток.

Lizzo і Cardi B – Rumors: дивіться відео онлайн


Таня Муіньо висловилась про враження від роботи з реперками: "Мої богині! Lizzo, було так класно, легко і весело працювати з тобою! Королева! Cardi B – ти мій фаворит завжди й назавжди! Любов!".

  • Кліп Rumors вже переглянули понад 5,5 мільйона користувачів ютубу. Ця цифра постійно і стрімко росте.

Нагадаємо, що українська режисерка часто співпрацює з Cardi B. Вона зняла кліп на пісню Up, який переглянули понад 172 мільйони користувачів ютубу. Нещодавно кліпмейкерка стала автором відеороботи Wild Side, яку Normani заспівала в дуеті з Cardi B.