Про це повідомляє БЕЛТА.

Виконавець завоював симпатії публіки і журі, виконавши пісню Forever і представивши ефектний номер. До речі, раніше співак представив кліп на свою пісню.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

Alekseev – популярний на пострадянському просторі. Артист у 2016 році переміг у номінації "Прорив року" на російській премії "Муз-ТВ", став лауреатом російської премії "Золотий грамофон", а в Білорусі його назвали Співаком року за підсумками першої музичної премії популярної музики "Наша Ліга".

Офіційний представник Білорусі на Євробаченні-2018 визначений під час трансляції фіналу голосуванням телеглядачів і професійного журі за формулою 50x50. Суддівську колегію очолила радіоведуча, директор радіостанції "Радіус FM" Олена Трещинська.

За білоруською традицією, переможцю вручено спеціальну нагороду – стилізоване "євровізійне" серце, виготовлене на замовлення Белтелерадіокомпанії склозаводом "Німан".

Нагадаємо, що про намір виборювати право представляти Білорусь на Євробаченні-2018 у Лісабоні Alekseev заявив 9 січня. Згодом він прокоментував, що спершу подавався на Національний відбір Євробачення-2018 в Україні, але згодом відкликав свою заявку. За словами Alekseev, він себе вважає і білоруським співаком, оскільки активно гастролює у цій країні.