Так, в ефірі 1+1 Нищук повідомив, що для перегляду "чорного списку" російських артистів створили міжвідомчу комісію, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, у комісію увійшли представники СБУ, працівники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, професіонали, експерти, представники медіакомпаній.

Читайте також: Опальний Дорн під "Енеїду" та козацьку пісню позбувся своєї родзинки

При цьому міністр наголосив, що з'явилися нові артисти, які негативно висловлюються щодо України і навіть являють певну загрозу безпеці України, як заявами, так і діями.

"Це перебуває у площині і Ради національної безпеки і оборони, яка виносить певні санкції або на 1 або 3 роки, по-різному", – уточнив він.

Нищук також розповів, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і направляє матеріали в СБУ.

"Так було щодо деяких співачок, які планували виступу в певних залах і ці концерти були скасовані. Там були наведені конкретні факти того, що вони були в анексованому Криму або вони висловлювалися неодноразово до української культури або українській державі", – сказав міністр.

Нагадаємо, у Києві з'явилися афіші майбутнього виступу російського репера Василя Вакуленка (Баста). Щоправда він раніше неодноразово давав концерти в анексованому Криму.