Як відомо, Слава Камінська нещодавно здивувала прихильників зміною іміджу. Рудоволоса артистка вирішила перефарбуватись та стати блондинкою. Більшість прихильників від таких змін співачки були в захваті, однак знайшлись й такі, хто критикував Славу Камінську за її вибір.

Читайте також: Солістка гурту "НеАнгели" відвідала бізнес-подію у стильному вбранні: фото

Таку реакцію фанатів зірка вирішила показати на своїй сторінці в соціальній мережі. Для цього вона записала кумедне відео на вулицях Києва, на якому драматично продублювала коментарі прихильників. Люди порівнювали Славу Камінську з популярними артистами України, це також вона використала у ролику, зображуючи звички тих знаменитостей.

Ви схожі на Ірину Білик. Втратила індивідуальність. Друга Лобода, жодної оригінальності. Славо, перефарбуйтесь, ви подібні на Таїсію Повалій. От точно, як Монро, копія. Руденька з "НеАнгелів вже не руденька",
– звучить у відео Слави Камінської.

У коментарі до відео зірка пояснила, що її зміна іміджу – це спосіб самовираження. Окрім цього, вона спростувала чутки про перуку. Кумедне відео неабияк сподобалось прихильникам. Люди оцінили почуття гумору співачки та засипали Славу Камінську компліментами.