"Нам переспів не сподобався. Та і російською пісня звучить похмуро", — прокоментував барабанщик Вадим Колесніченко, пише УНН.

Я подивилася кліп Аліси Вокс, прослухала пісню. Скажу, що звучить вона в такому виконанні дивно — ні риба, ні м’ясо. Хоча сама Вокс — хороша вокалістка. Але чогось їй не вистачає,
— вважає Ольга Лізгунова.

Учасники гурту підкреслюють, що сьогодні дуже багато українських виконавців хотіли б по-своєму заспівати добре знайомі композиції Кузьми. При цьому не всі приділяють належну увагу авторським правам.

Слід зазначити, що права на всі пісні Кузьми володіє звукозаписна компанія Moon Records. При тому питаннями, пов’язаними з авторським правом, зараз розпоряджаються спадкоємці Андрія.

Нагадаємо, 14 квітня російська співачка Аліса Вокс виклала в мережу кліп на пісню "Держи", при цьому не зазначивши, що це ремікс на відому пісню Андрія Кузьменка "Тримай її за руку". В мережі розгорівся справжній скандал.

Пізніше співачка пояснила, що її новий альбом буде збіркою кавер-версій пісень українського "Скрябіна". Вона начебто домовилася про це із вдвою Андрія Кузьменка.