Український виконавець залишив у соціальній мережі в Instagram-Stories фото, на якому він зображений з побитим обличчям. За його словами, після одного інтерв'ю він відправлявся з напарниками на акустичний концерт. Але у вагоні київського метро на нього напали троє невідомих, які схожі на тих, хто "нещодавно вийшов з місць позбавлення волі".

Читайте також: Хто поїде на відбір Євробачення-2019 від України: список учасників


Андрія Хаята (KHAYAT) побили в Києві / Instagram / @ado.khayat

У вагоні метро до нас підійшло троє хлопців, один з них каже: "Це ти з телевізора?" Я звик до того, що люди впізнають мене, я завжди простягаю руку, щоб привітатися. А тут замість того, щоб привітатися, людина б'є тебе в обличчя!
– повідомив виконавець для "КП" в Україні".

KHAYAT додав, що найбільше побили його музиканта, а в момент інциденту у вагоні метро перебували четверо нацгвардійців, але жоден з них не допоміг артистам. Сам же учасник Нацвідбору Євробачення почувається добре і знімати побої чи писати заяву до поліції не буде: "Побої я не знімав, тому що мені це зараз не потрібно. З поліцією ніяких справ не хочу мати. Все одно це ні до чого не приведе. В Україні так все відбувається, що внаслідок якихось подій можеш стати обвинуваченим. Мені не потрібні розбірки. Слава Богу, що не було ножа або ще чогось".

Які схожі випадки нещодавно траплялись в шоу-бізнесі?Жертвою нападів більше місяця тому став український артист Дзідзьо. Інцидент трапився перед ефіром на "Хіт ФМ" 28 грудня 2018 року. Тоді ж артист та його представниця стверджували, що ймовірним ініціатором нападу був Михайло Мішков, який раніше приїжджав до офісу виконавця із заявами, що є співвласником компанії DZIDZIO. Від удару нападників у Дзідзя розірвалася барабанна перетинка і через це гурт скасував новорічні концерти, а поліція Києва порушила кримінальну справу.

Незадовго після цього випадку, 23 січня, у Борисполі на Київщині стався напад на директора Олі Цибульської, Олександра. Чоловік не отримав серйозних травм від зловмисників, але найбільше постраждало його обличчя. Наразі Олександр вже не в лікарні і вже приступив до роботи. Дзідзьо та Оля Цибульська нещодавно поріднились, ставши кумами, але вони не пов'язують між собою ці прикрі випадки.