Церемонія вінчання триватиме більше години. Безпеку на вулицях Лондона забезпечують тисячі правоохоронців, спеціальні служби перебувають у підвищеному режимі бойової готовності. З самого ранку принца та його обраницю привітали десятки глав держав та урядів, серед яких - президент України Віктор Янукович.

Після вінчання Вільям та Кейт вже у статусі подружньої пари проїдуть по вулицях Лондона у кареті. Їх супроводжуватимуть члени королівської родини, родичі Кейт та спеціальний ескорт. Кортеж прослідує через Парламентську площу, Уайтхолл, плац Хорс-гардз-перейд та алею Мелл.

Кінцева зупинка весільного кортежу - Букінгемський палац. У ньому на честь молодих королева великої Британії Єлизавета ІІ проведе святковий ланч. Кульмінацією святкувань стане вихід новоспеченого подружжя на балкон Букінгемського палацу, звідки Вільям та Кейт привітають натовп.

Після цього над палацом пролетять літаки британських ВПС. Завершиться весілля помпезною вечерею у тому ж Букінгемському палаці. На неї потраплять лише 300 обраних гостей.