У першої леді США була ідеальна можливість продемонструвати свій бездоганний смак у королівському стилі за час перебування у Великобританії. 49-річна Меланія Трамп з'являлася перед публікою в образах, які прирівнювали до виходів принцеси Діани, а також у розкішних сукнях в американському стилі.

Читайте також: Розкіш по-американськи: Меланія Трамп засвітила приголомшливу сукню

Однак для останнього офіційного виходу у Великобританії Меланія Трамп обрала елегантний "лук" у молочних відтінках. Дональд Трамп з дружиною та Єлизаветою ІІ стали почесними гостями відзначання 75-ї річниці після вторгнення десантних військ до Нормандії.

На офіційному заході перша леді США з’явилася у світлому пальто на запах від бренду The Row, який у 2006 році заснували американські акторки Мері-Кейт та Ешлі Олсен. На голові 49-річної Меланії Трамп красувався традиційний аксесуар королівської сім'ї і її гостей – капелюшок від ірландського модиста Philip Treacy. Варто відзначити, що майже всі представниці монаршої родини носять його головні убори. Доповнили образ бежеві лакові туфлі від Dior і діамантові прикраси у мінімалістичному стилі.

Меланія і Дональд Трамп
Меланія і Дональд Трамп / Getty Images