3 грудня у Букінгемському палаці зібрались одні з найвпливовіших політиків світу, які приїхали до Лондона відзначити ювілейний рік існування НАТО. Окрім урочистостей вони візьмуть участь у важливому саміті. Та поки політична подія тільки стартувала, а Єлизавета ІІ запросила гостей до своєї резиденції.

Читайте також: Меланія Трамп зустрілась з Єлизаветою ІІ: що одягнула перша леді

Не оминули увагою заходу і представники монархії. На прийомі Єлизавети ІІ можна було побачити Кейт Міддлтон, принцесу Анну, принца Чарльза з Каміллою. Чималу увагу журналістів привернула герцогиня Кембриджська, адже вона прийшла на прийом сама. Відомо, що принц Вільям наразі перебуває з 4-денним турне в Омані та Кувейті, відтак на заході Кейт була єдиною представницею цього подружжя.

Однак це не повпливало ані на настрій герцогині, ані на її вигляд. До гостей Кейт Міддлтон вийшла у смарагдовій сукні від дизайнерського бренду Emilia Wickstead. Вбрання коштує понад 1200 доларів, що й привернуло увагу ЗМІ, адже герцогиня Кембриджська зазвичай обирає бюджетний одяг. Проте урочистий прийом, на який завітала така модниця як Меланія Трамп, вимагав більш розкішного одягу, що і врахувала герцогиня.


Кейт Міддлтон одягнула брендову сукню / Instagram / @princewilliam_ina


Кейт Міддлтон у Лондоні / Twitter / @KensingtonRoyal


Герцогиня Кемриджська з Джастіном Трюдо / Twitter / @KensingtonRoyal


Принц Чарльз і Камілла на зустрічі з Трампами / Getty Images


Образ королеви Єлизавети ІІ / Twitter / @KensingtonRoyal


Принцеса Анна на прийомі / Twitter / @KensingtonRoyal