Концерт триває на одному диханні - публіка в захваті. Сам же музикант зізнається - просто робить музику з самого серця.

“Моє завдання, як музиканта - дуже просте. Я намагаюся робити музику, яка мені дійсно подобається. І я сподіваюсь, що інші люди також її зрозуміють та оцінять. Я не прагну продавати записи і отримувати за це гроші, а просто робити музику, яка є близькою”, - зізнався музикант Мобі.

Ще до початку виступу прихильники зізнаються - музика Мобі для них особлива. У ній, кажуть, немає агресії, натомість з’являється бажання подумати над життям, зробити певні висновки. Тож, аби почути американця наживо - одні їхали за сотні кілометрів, інші - прямо перед концертом влаштували на вулиці костюмований флеш-моб.

“Я просто хотів підтримати Мобі, тому що він приїжджає до Києва, власне розповсюдити думки Мобі. Мобі не вживає в їжу м'ясо, відповідно ми теж не вживаємо м'ясо, і вважаємо, що тварини повинні жити, бігати і радіти життю”, - сказав прихильник Сергій.

“Hallo,Mobi"- ми намалювали. Це вітання таке. Такий собі флеш-моб, але після флеш-мобу всі розходяться, а ми залишимося”, - кажуть Ліза та Євген.

“Ми пройшли довгий шлях до вас у Київ з Одеси, щоб потрапити на цей грандіозний концерт”, - каже Ірина.

Під час двогодинного виступу в українській столиці Мобі встиг продемонструвати відмінне володіння і різноманітними музичними інструментами, і власним голосом. А його гурту з музикантів та бек-вокалістів вдалося відіграти в усіх можливих музичних стилях - від електроніки, до поп-музики, року та навіть панку.

По завершенні концерту Мобі, без перерви та вихідних продовжить турне Європою. Після Києва він рушить до Мінська, далі в графіку - Люксембург, Варшава та Белград.