Приєднатись до "барабанного кола" до снаги навіть тим, хто ніколи не грав на ударних. Диригент імпровізованої групи каже - серед учасників дітлахи та поважні бабусі.

“Музична виставка - тут багато інструментів, але скрізь є ритм, і барабан універсальний тим, що напевно на ньому грати простіше, тому що це пульс який є в середині. І ця вібрація! Тому простіше почати з барабану”, - каже музикант Матвій Фрідман.

На експозиції представлений широкий спектр музичних інструментів, від скрипки до цифрових роялів. Організатори запевняють, нині, все що з'являється в США та Великій Британії - можна знайти і в Україні.

“Головна мета - це показати діткам і батькам, що грати на музичних інструментах не так вже і складно, кожна людина буквально за декілька хвилин може навчитись грати. Ми це на виставці можемо продемонструвати”, - каже організатор виставки Олександр Молнар.

Музикант Кузьма "Скрябін" каже, що діти мають самі відчути що таке справжня музика, а такі події допомагають їм визначитись.

“Мене в музичну школу заганяли, і потім коли в армію потрапив - розумів, яка то була манна небесна, коли мене мама в школу заганяла. І ця армія мені здалася курортною зоною. Порівняно з тим, що люди мішали бетон, бігали на стройову підготовку, а я собі ходив, розумієш, головне було дути, головне сам процес”, - каже музикант Андрій Кузьменко.

Водночас проходять зустрічі та майстер-класи з відомими музикантами України та світу. Серед гостей - гітарист-віртуоз англієць Алекс Гатчінгз. Музична експозиція для всіє родини триватиме увесь вікенд у столичному "Українському домі".