Цікаво те, що для своїх виходів герцогиня Кембриджська приміряє національний пакистанський одяг та надає перевагу місцевим дизайнерам. Для візиту мечеті Бадшахі Кейт одягнула зелено-блакитне вбрання від модельєра Махін Хан (Maheen Khan).

Читайте також: У білосніжному вбранні: Кейт Міддлтон і принц Вільям прилетіли у Лахор

Гардероб Міддлтон ретельно підготований для подорожі у Пакистані, адже мода на Сході і Заході кардинально відрізняється. Представниця королівської сім'ї одягом демонструє повагу до культури, менталітету і релігії мусульманської країни.

У мечеті принц Вільям і Кейт Міддлтон зняли взуття. Також герцогиня Кембриджська, за правилами, покрила голову хусткою у тон.


Принц Вільям і Кейт Міддлтон у мечеті Бадшахі / Getty Images


Принц Вільям і Кейт Міддлтон у мечеті Бадшахі / Getty Images


Кейт Міддлтон у мечеті Бадшахі / Getty Images

Додамо, що Кейт Міддлтон підбирає дуже схожі образи у дусі принцеси Діани, яка відвідувала Пакистан у 1996 році.


Принцеса Діана у мечеті Бадшахі / 1996 рік

Що відомо про турне Вільяма і Кейт?Це анонсована поїздка герцогів Кембриджських до Пакистану. Триватиме турне до 18 жовтня. Подорож принца Вільяма та Кейт Міддлтон стала однією з найнебезпечніших. Через загрозу терактів у країні охорону королівського подружжя суттєво посилили. Наразі герцогів Кембриджських охороняють 1000 правоохоронців.

Відомо, що принц Вільям і Кейт Міддлтон запланували чимало зустрічей у Пакистані, на яких обговорять важливі соціальні та гуманітарні теми. У рамках турне вони зустрінуться з дітьми, молоддю, членами уряду, бізнесменами, благодійниками, волонтерами та захисниками природи.