Солодкий запах успіху у вокалістки гурту Black Eyed Peas. Виконавицю цього вечора відзначили за аромат "Outspoken" випущений під брендом Ейвон.

"Це дуже клопітка праця. Над цим парфумом ми працювали близько двох років. І у мене була прекрасна компанія спеціалістів. Це було дуже цікаво. Особливо, що стосувалося пляшечки і упаковки. Для мене важлива кожна деталь, як у створенні музики так і у всьому, що я роблю", - каже співачка, учасниця гурту Black Eyed Peas Ферджі.

Престижної нагороди удостоїли також "Жінку-кішку". Холлі Беррі відзначили на 39-й щорічній церемонії, як "Знаменитість року" за аромати "Reveal" та "Halle". Мері Джей Блайдж не дісталося жодної із статуеток, хоч вона була номінована одразу на чотири FiFi Аward.

"Я вклала в аромат своє серце, душу і частку життя. З дня у день я думала про те, як я хочу щоб представниці прекрасної статі почувалися особливими і сильними, але водночас щоб залишалися жіночними", - каже співачка Мері Джей Блайдж.

Таємницями улюблених запахів поділились розкішна акторка Тіссен - для жінки це запах її доньки, для R&B-виконавця Трея Сонгза і Ферджі найкращі аромати також пов'язані із сім'єю. Сонгз обирає аромат бабусиної кухні і Coco Chanel. Тоді ж як Ферджі з розуму зводить запах її чоловіка Джоша Дюамеля.