12 лютого 2020 року в політехнічному університеті Валенсії пройшла щорічна церемонія нагородження преміями за наукові відкриття. Метою відзнаки є заохочення молодих вчених втілювати свої ініціативи на практиці та допомагати суспільству своїми винаходами. Традиційно, урочистість організували представники королівського Фонду принцеси Жиронської, відтак чарівна Летиція залюбки прийшла особисто привітати науковців.

Дивіться також: У стильному кейпі та сукні: королева Іспанії зачарувала розкішним виходом

Для цього виходу Її Величність обрала стильне та водночас вишукане вбрання. Летиція постала перед камерами у бузковому костюмі від шведського бренду BOSS. До трендового одягу іспанська королева підібрала білу блузу від улюбленої дизайнерської марки Carolina Herrera, яка додала урочистості вигляду представниці монархії. Туфлі-човники завершили бездоганний look Летиції.


Королева Летиція / Getty Images


Іспанська королева зробила макіяж з акцентом на очі / Getty Images

Цікаво, що вперше трендовий костюм королева Летиція засвітила у грудні 2019 року. Тоді Її Величність завітала на відкриття виставки в Королівському палаці в Мадриді, вразивши всіх яскравим та елегантним образом. Таким чином Летиція публічно підтримує заклики активістів, що варто використовувати речі по кілька разів та дбати про майбутнє планети.


​Королева Іспанії Летиція у грудні 2019 року / Getty Images