Таку заяву вона зробила у коментарі прокремлівській інформаційній агенції "РИА Новости".

Читайте також: Євробачення 2018: користувачі мережі гостро розкритикували виступ Юлії Самойлової

"Юля ж – молодець не з причини її фізичного стану, а тому, що зуміла вистояти, коли проти неї була країна, яка не пустила її на конкурс. Я впевнена, що в минулому році результат був би набагато вищим. А за рік зібралася психологічна втома – неможливо не перегоріти за такий довгий період", – підкреслює вона.

Читайте також: Росія не пройшла до фіналу Євробачення 2018

За словами чинної чиновниці, не слід жаліти Самойлову через її інвалідність.

"Музика – це той світ, де немає поділу на здорових і людей з обмеженими можливостями. Тому на конкурсі Євробачення всі конкурують на рівних", – підкреслила Гурцкая.

Нагадаємо, у 2017 році від Росії на Євробачення, яке відбувалося в у Україні, мала їхати співачка з інвалідністю Юлія Самойлова. Згодом стало відомо, що у червні 2015-го року вона виступала в анексованому Росією Криму, порушивши перед тим правила перетину адмінмежі з окупованим півостровом. У зв'язку з цим СБУ заборонила в’їзд в Україну російській виконавиці.

У 2018 році Самойлова цього року все ж представила Росію на пісенному конкурсі у Португалії, але не зуміла пробитися навіть до фіналу, показавши вельми слабкий виступ. Крім того, шириться інформація, що вона виступатиме і на Євробаченні 2019 у Ізраїлі.