Перед новорічними святами вагітна Меган Маркл відвідала будинок для літніх людей Brinsworth House. У закладі проживають артисти, музиканти, танцівники та актори, які присвятили своє життя шоу-бізнесу. Герцогиня Сассекська, яка до заміжжя з принцом Гаррі теж знімалась у кіно, знайшла спільну мову з мешканцями Brinsworth House.

Читайте також: Подарунок до Різдва: Єлизавета ІІ нагородить Меган Маркл довгоочікуваним званням

Для такого виходу чарівна Меган обрала скромну світлу сукню з чорним візерунком від Brock Collection. Вбрання, за інформацією прихильників герцогині, коштує трішки більше тисячі доларів. Свій образ вона доповнила сірим стильним пальтом, замшевими туфлями-човниками на підборах та клатчем. Виглядала Меган Маркл досить скромно та водночас ефектно.


Вагітна Меган Маркл у Лондоні / Getty Images


Дружина принца Гаррі / Getty Images


Меган Маркл засвітила стильне вбрання / Getty Images

Варто зазначити, що цього разу Меган Маркл обрала світлий манікюр, не порушуючи королівських правил. Окрім цього, герцогиня обрала сукню з милим принтом та скромним вирізом, що може свідчити про те, що вагітна дружина принца Гаррі намагається покращити стосунки з королевою Єлизаветою ІІ. Однак цих здогадок у мережі не коментує Кенсінгтонський палац.


Герцогиня Сассекська Меган Маркл / Getty Images