Таку заяву зробила виконувач обов’язків голови правління НСТУ Ганна Бичок, пишуть "Комментарии".

За її словами,незважаючи на спроби окремих європейських і російських ЗМІ дискредитувати образ України як гостинної, цивілізованої, безпечної країни, ця інформація не робить істотного впливу на учасників Євробачення, а також на потенційних гостей Києва, які приїдуть підтримати своїх конкурсантів.

"Попит на номерний фонд, а також обсяги запитів щодо культурної програми в дні проведення Євробачення ми оцінюємо як стабільно високі. Крім того, ми також проводимо регулярні оперативні наради з правоохоронними органами та іншими відомствами, які відповідають за безпеку. І підтверджуємо максимально високий рівень готовності цих структур до проведення такого масового заходу міжнародного масштабу на території країни ", – наголосила виконувач обов’язків голови правління НСТУ.

Також Бичок зауважила, що уряд, міська влада, НСТУ і українська команда Євробачення будуть діяти в рамках українського законодавства для запобігання політизації конкурсу як на стадії його підготовки, так і під час його проведення.

Читайте також: Організатори Євробачення надіслали Гройсману листа з погрозами виключити Україну з конкурсу

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

Нагадаємо, представниці Росії на Євробаченні-2017 Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму.

Згодом на сайті швейцарської бульварної газети Blick опублікували статтю, в якій зазначається, що Європейська мовна спілка розглядає введення санкції проти України через дії СБУ стосовно росіянки Юлії Самойлової.