Про це вона розповіла в інтерв’ю для RT.

Співачка розповіла, що їхала на поїзді разом зі своїм творчим колективом. За її словами, рано вранці в вагон зайшов чоловік, який відразу ж попрямував до її купе.

Я почула фразу: "Так, Мілявська тут". Відібрали паспорт, десь півгодини він перебував не у мене. Потім прийшли з папером, запитали, чи була я в Керчі в 2015 році. Завдяки їхнім зусиллям я згадала, що була там на заході на честь Дня спорту для сімей з важкими дітьми та для дітей-сиріт. Мені вручили папір, згідно з яким в'їзд мені був на три роки закритий. Сказали, що порушила режим в'їзду на "тимчасово окуповану територію України,
– повідомила співачка.

Лоліту також здивувала швидка реакція радника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка, який 23 квітня оперативно прокоментував її затримання на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Відмінна робота прикордонників! – Геращенко про інцидент з Лолітою

"Мене вразило те, що люди, які очолюють (МВС – "24") на Україні, – Геращенко і Аваков – їм о восьмій ранку не лінь сидіти в Facebook і на повному серйозі вітати органи прикордонної служби та місцевого НКВС з тим, що вони правильно виконали свій обов'язок, і ось ще одну злочинницю не допустили на територію України. Ще при цьому привітали сайт "Миротворець" – організацію фашистського толку", – додала Лоліта.

Також одіозна співачка зазначила, що любити людей і любити владу – не одне і те ж, і побажала українським чиновникам аналогічних заборон на в'їзд до Європи і США.

Люди – це одне, а влада – інше. Любити нинішню владу мене теж ніхто не змусить, я на це надивилася. Я щиро бажаю, щоб таку ж заборону коли-небудь отримала нинішня влада в свою улюблену Америку і улюблену Європу, коли їх почнуть брати за кишені і дивитися, куди поділися транші, як населення довели до злиднів,
– сказала співачка.

У підсумку Лоліта повідомила, що має намір подати позов проти влади України в Європейський суд з прав людини.

"Я приєднаюся до загального позову про перешкоду возз'єднання з родичами з великим задоволенням. Подібні дії української влади говорять про безсилля людей. У мене це викликає тільки сміх", – підсумувала вона.

Нагадаємо, що 23 квітня прикордонники зняли з потяга російську співачку Лоліту Мілявську через порушення українського законодавства, а саме через виступ у 2015 році в окупованому Керчі в Криму.

Вже через декілька годин російській співачці Лоліті Мілявській заборонили в'їзд на територію України терміном на три роки.