Про це це повідомив Букінгемський палац, пише видання Daily Mail. Відомо, що принц Гаррі перебуває разом з дружиною.

Читайте також: Меган Маркл народила хлопчика

"Офіційне підтвердження з Букінгемського палацу про те, що у герцогині Сассекської почалися пологи зранку 6 травня", – йдеться у джерелі.

Очікується, що народження первістка принца Гаррі і Меган Маркл станеться у Віндзорі, коло якого патрулюють не лише британські ЗМІ, а й безліч шанувальників королівської сім'ї.

Коли дитина народиться (не важливо, дівчинка або хлопчик) ми будемо святкувати з рибними наггетсами і чипсами, скибочкою американського пирога і шампанським. А ще ми будемо співати: "Вітаємо",
– наголосив один з фанатів.

Перед цим стало відомо, що принц Гаррі вперше пропустить щорічні спортивні змагання "Ігри непереможених" (Invictus Games). Представники Букінгемського палацу запевнили, що принц Гаррі буде в Амстердамі на відкритті "Ігор нескорених", однак приїде виключно на урочисту частину 9 травня та повернеться назад у Великобританію. За офіційними даними, такі зміни відбулись "через проблеми з логістикою", але шанувальники королівської сім'ї впевнені, що причиною стали пологи Меган Маркл.

Про те, що пара очікує на появу малюка, повідомили представники королівської сім'ї у жовтні. Майбутні батьки дізналися радісну новину, коли повернулися з короткого медового місяця в Африці.

Вагітність Меган Маркл стала однією з найпопулярніших тем у світі. Герцогиня Сассекська всіляко порушує королівські правила, привертаючи пильну увагу британських ЗМІ. Так, чи не вперше представники королівської родини планують не показувати свого нащадка після пологів, а згодом опублікувати фото немовля на офіційній сторінці палацу.

Меган Маркл і принц Гаррі особисто прийняли рішення зберегти в секреті інформацію щодо народження їхньої дитини. Вони з нетерпінням чекають можливості поділитися новинами з усіма, після того, як відсвяткують подію приватно з найближчими людьми,
– йшлося в офіційній заяві.