16 березня на сцені Львівської національної опери із сольним концертом виступить відома зірка української джазової сцени Лаура Марті. Концерт відбудеться на підтримку нового альбому співачки "Все Буде Добре!" і стане першим її сольником у Львівській опері.

Повністю україномовний альбом "Все Буде Добре!" Лаура Марті випустила напередодні різдвяних свят. Як зазначає співачка, нова її робота – ода найціннішому, що у нас є: коханню і життю. У новому альбомі Марті зробила сміливий крок в сторону нових музичних орбіт – поп-музики, поп-року, соулу і фанку.

Дивитись відео Laura Marti – Сяй:

Я експериментую, але ніколи собі не брешу. Для мене це найголовніше. Я створюю тексти і музику так, як того вимагає в цей момент моя душа. Думаю, що саме цю свободу повинен мати справжній музикант, артист. Співати треба тільки про те, у що сам закоханий та у що щиро віриш. Інакше діалог зі слухачем буде штучним. А це нікому не потрібно.
– Лаура Марті

Лаура Марті наголошує, що кожна пісня альбому – це справжня історія з життя співачки або людей, які її оточують. Скажімо найдраматичніший і зворушливий номер альбому "Жити" – це реальна історія про боротьбу молодої дівчини за своє життя.

Дивитись відео Laura Marti – Жити:

Лаура Марті – українська співачка вірменського походження, яка працює з авторською музикою на перетині стилів jazz, pop, world musiс і латинських ритмів. Її оксамитовий тембр голосу – від ніжного і проникливого до імпульсивно-запального - та контрастність у виконанні і поведінці на сцені не дадуть сплутати співачку ні з ким іншим.

У 2018 році на головній сцені Leopolis Jazz Fest Laura Marti виступала зі шведською джазовою зіркою Ларсом Даніельссоном (Lars Danielsson), в 2019 - в хорі Боббі Макферріна (Bobby McFerrin). Співачка співпрацювала з такими музикантами, як Misha Tsiganov, Hans Peter Salentin, Vadim Neselovskyi, Michael Borstlap. Журнал ELLE Ukraine назвав Laura Marti "Кращою співачкою 2017 року".