У Лос-Анджелесі, в музеї “Ґреммі” запрацювала виставка, присвячена великому виконавцю. Співзасновником експозиції виступив син Боба - Зіґґі.

“Ми якось зустрілися з Зіґґі і він розповів, що має кілька цікавих батькових світлин - було б непогано організувати якусь виставку. З цих фото все й почалося, потім з’явилося сценічне вбрання Боба, його славнозвісна гітара”, - розповідає куратор виставки Кейт Стабнер.

Поряд з експозицією в “Ґреммі-центрі” працюють майстер-класи та семінари, присвячені стилю реггі. Куратори кажуть, що музика Боба Марлі справила вплив на багатьох різножанрових виконавців, тож ці заняття будуть цікаві для будь-кого - рокери, репери, байдуже.

“Дуже пізнавальний захід, за якихось 30 чи 40 хвилин я дізналася стільки всього про життя Боба, проекти, в яких він брав участь, послання, які він вкладав у свої пісні”, - каже Холлі Джонсон, яка прослухала семінар про Марлі.

У 1981 році Боба Марлі не стало, затяжна невиліковна хвороба взяла своє. Втім, кажуть послідовники його філософії, Боб продовжив життя у своїй музиці.

У 1984 році з’явилася компіляція кращих пісень Марлі. Платівка під назвою “Легенда” розійшлася рекордним 25-ти мільйонним тиражем.