Розігрівши публіку співачка передала естафету Кеті Перрі. Остання своєю творчістю публіку хоч і не потішила проте оголосила перших претендентів на статуетки.

Однією з фавориток майбутньої 54 Grammy Awards є британська зірка Адель. Ім'я виконавиці заявлене у шести категоріях, включаючи запис, пісню і альбом року, однак власниця найуспішнішої платівки "21" не стала топ-номінанткою вечора - і це не єдиний сюрприз.

Найбільшу кількість перемог може здобути Каньє Вест. Відомий Репер претендує одразу на сім музичних премій, серед яких "пісня року" за композицію "All of the Lights". Щоправда студійник зірки до якого входить трек - "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" на "кращий альбом року" - не заявлений.

Як і у Адель по шість номінацій також у Бруно Марса та гурту Foo Fighters, обоє зазіхають на найвище визнання вечора "Альбом року". Успіх Lil Wayne та фолькового виконавця Bon Iver оцінили 5-ма та 4-ма заявками. Однак найбільшим сюрпризом для всіх виявилися 5-ть номінацій для зірки дабстепу Skrillex, серед інших музиканту може дістатися нагорода як "кращому новому артисту року".

У ключових позиціях немалого списку Греммі заявлені також такі знаменитості як Katy Perry, Nicki Minaj, кантрі гурти Lady Antebellum і Band Perry. Зазначимо щорічна церемонія вручення найпрестижнішої музичної нагороди - "Золотого Грамофону" відбудеться 12 лютого 2012 року.