Найбільшим переможцем вечора виявився гурт Florence and the Machine, який забрав додому одразу 2 трофеї "Краща пісня", якою назвали композицію "Shake It Out" та "краща соло-виконавця", так назвали вокалістку колективу Флоренс Велш.

"Дуже вам дякую за цю нагоду, хоч це і трохи дивно для мене її отримувати, адже я не вважаю себе соло співачкою, однак мені завжди хотілося мати цю статуетку, тож повертати її не збираюся, але нагадаю, що вона належить також всій моїй команді", - каже співачка Флоренс Велш.

Дабстепова виконавиця Katy B удостоїлася своєї першої у кар'єрі премії. Молода британська зірка стала лауреаткою номінації "Гімн танцполів". Саме так назвали її хіт "Broken Record". А старожилів сцени Kasabian назвали "кращим британським гуртом". Одним із найвизначніших моментів вечора стало нагородження Ноеля Галлахера. Музиканту вручили почесну нагороду "Божественний геній".

На церемонії відзначили також гурт Foo Fighters, Arctic Monkeys та Hurts. Тоді ж як антипремія дісталася Джастіну Біберу, якого назвали злодієм року, а його запис "Under The Mistletoe" найгіршим альбомом року. Отримавши статуетки у формі кулака з витягнутим середнім пальцем, лауреати премій розважали гостей вечора своєю музикою. Зокрема на сцені виступили Florence and the Machine та Ноель Галлахер.