Поговорити на цю тему з публікою Михайла Козирєва наштовхнули останні гучні події у світі музики – самогубство соліста Soundgarden Кріса Корнелла та соліста Linkin Park Честера Беннінгтона.

Під час лекції Михайло Козерєв також поговорить з публікою і про славнозвісний "Клуб 27" та його "учасників" – Курта Кобейна, Ієна Андерсона, Джиммі Хендрікса та Емі Уайнхаус.

Я не можу дати відповіді на всі озвучені питання. Але мені здається, що ця розмова стане нашим вшануванням пам'яті та уваги артистам, яких ми любили. І будемо пам'ятати завжди,
– зазначив журналіст.

У травні Михайло Козирєв вже відвідував з лекцією Київ. Тоді темою розмови була "Музика протесту". Журналіст говорив про історію рок-н-ролу останніх 50 років – від "постільного" протесту Джона Леннона і Йоко Оно до виступів "Ляписа Трубецкого" та "Океану Ельзи". До речі, Михайло Козирєв колись перший поставив на російському радіо пісні гурту Святослава Вакарчука.

Михайло Козирєв є одним з найвідоміших і найвпливовіших російських музичних критиків. Зустріч "Музика та смерть" відбудеться 9 листопада.

Більше інформації дивіться тут.