Після того, як припинила свою діяльність група "Агата Крісті", в січні 2010 року частина музикантів групи, а саме: вокаліст, один із засновників групи, автор музики і слів "Агати" Гліб Самойлов, барабанщик Дмитро Снейк Хакімов і клавішник Костянтин Бекрєв вирішили створити власну групу під назвою "Гліб Самойлоff & The Matrixx". Четвертим учасником групи став гітарист Валерій Аркадін (екс-НАИВ).

Свою появу група зафіксувала 12 березня, коли оприлюднила першу пісню "Никто не выжил", яка підірвала хіт-паради "Нашого Радіо" і радіо "Максимум", а також ряд регіональних радіостанцій. А вже у вересні група видає дебютний альбом "Прекрасное жестоко", – концептуальний цикл пісень і віршів, свого роду зріз думок, емоцій і роздумів про наше життя, державу, людей, з незмінно заворожливими мелодіями, жорстким сучасним звуком, насиченим електронікою, глибиною і сарказмом текстів. Через рік виходить і другий альбом "ТРЕШ", ще жорсткіший, проте водночас більш осмислений. За словами Самойлова, він став для нього ще відвертішим та особистим.

Пісні "Гліб Самойлов & The Matrixx" – це виклик суспільству, у якому чіткою лінією проходить тема політики. Тексти і музика – це відверті іронія та сарказм, насмішка над сучасними реаліями, над ідеалами дрібних поміщиків нового часу та над лже-аристократією.