Більшість меломанів одягнуті за традиційним "ВВ-дрес-кодом", люди приходили цілими родинами, включно з найменшими.

“"Воплі Відоплясова" - народна група, яка пропагує усе українське, популярне, якомога краще намагається показати в світі, яка чудова Україна, то чому не вдягти вишиванку”, - каже шанувальниця ВВ Марія.

На сцені святкового концерту - друзі музикантів - гурти з України, Росії, Білорусі - “Аукціон”, “Ленінград”, “Бумбокс”, “Ляпис Трубецкой”, “Мандри”, Mad Heads.

“В 90-х була така ситуація, коли україномовні школярі вважалися трошки селюками, і ВВ це остаточно переламали, зломили, перш за все, в уяві тих самих черкаських школярів, до яких і я належав. Відчуття і почуття того, що українська мова в рок-н-ролі може бути і має бути”,- сказав музикант Андрій Хливнюк (гурт "Бумбокс").

Вперше за останні 15 років піднялися на сцену і колишні учасники гурту - Олександр Піпа та Юрій Здоренко. Винуватці свята згадують, як колись без музичної освіти починали з "танців", як трощили в клубах бюсти партійних лідерів та грали буквально на підручних інструментах.

“Ми починали в клубах, в ЖЕКах, на колонках "Тесла", на шнурах, які сірниками, жуйками заклеювали. Ми, чесно кажучи, “везунчики”, на хвилі піднесення українського року - вона нас підносила на пік популярності. На сьогоднішній день я не знаю як зробити, щоб молода музика мала такі ж умови, як ми”, - сказав музикант Олег Скрипка (гурт "Воплі Відоплясова")

Концерт "Воплі Відоплясова" - зі співами та танцями без спочинку затягнувся аж до опівночі. А по закінченню музиканти зізналися - з такою підтримкою готові працювати ще не один десяток років.