Самі музиканти зізнаються - щоразу із задоволенням приїздять до України, кажуть все через публіку та надзвичайно теплий прийом.

“Це дійсно чудово повернутися ще раз в Україну. Люди тут просто чудові. Вже два рази ми саме на цій площадці мали незабутні концерти”, - зізнається музикант Мікко Сірен.

“Це гарне відчуття знати, що прихильники тут так само, з величезним ентузіазмом на тебе чекають, тому вихід на сцену - справді особлива подія”, - додав музикант Пертту Ківілааксо.

Протягом майже двогодинного виступу музиканти відіграли як програму своєї нової платівки "7-th Symphony", так і старі добре відомі хіти, кавер-версії композицій Metallica, Slayer, Slipknot та інші. Втім, музиканти кажуть, саме остання платівка - "Сьома симфонія" - найповніше відображає їх теперішнє сприйняття світу. Кожна з композицій є продовженням іншої, навіть відеороботи на підтримку альбому об’єднають єдиним задумом та героями.

“Ми хотіли назвати альбом саме "Симфонія", адже це добірка різних історій, розказаних з різних точок зору. Ми маємо 4 різних вокалістів, які хоч і по-різному, але кажуть про одні і ті ж речі. Саме так ми його відчуваємо, цей наш особистий музичний всесвіт”, - сказав Пертту Ківілааксо.

Українська публіка довго не відпускала своїх улюбленців зі сцени, тож ті кілька разів грали на біс. Закінчили концерт під шквал аплодисментів та "Катюшу" на віолончелях. Своє турне музиканти продовжують 6 жовтня містами Росії, а потому - вирушать до Греції.