Сюди приїхали вже вдруге артисти із "золотого складу" мюзиклу: - Квазімодо Гару, Есмеральда - Елен Сігара,Гренгуар - Брюно Пелетьє, та закохані Фльор та Феб у виконанні Патріка Фьоррі та Жюллі Зенатті. Побачити зірок забажали не тільки українські поціновувачі.

"Я приїхала сюди із Франції на запрошення моєї подруги. Скоріш за все піду ще раз на цей геніальний мюзикл, але вже у Парижі", - розповіла Галіна, приїхала з м.Діжон (Франція).

"Це любимий мюзикл моєї дружини, вона знає його напам’ять і з його виходу я знаю кожну пісню, як вона їх наспівує", - каже киянин Денис.

Французький диригент Гі Сент Онж репетирував зі столичним оркестром та хором зранку до ночі, аби останній "Нотр-дам де парі" був якнайкращим. Для декого його твори стали доленосними.

"Моя пісня біля Кафедрале, яку я виконував усюди, саме завдяки їй я потрапив сюди", - ділиться співак Володимир Дантес.

Артисти зізнаються: їм важко прощатися з вдячною публікою, кожен з них продовжить власну сольну кар’єру. За 12 років існування, мюзикл про нерозділене кохання припав до душі глядачам по всьому світу. А у рік прем’єри, у далекому 1998му, він потрапив до Книги рекордів Гінеса як найбільш відвідуваний мюзикл у світі. Хіт Бель 33 тижні був лідером у французьких чартах, чим заслужив звання найкращої пісні 50тиріччя.