5 лютого Єлизавета ІІ побувала на урочистому відкритті Вулфертонської насосної станції, що розташована в Норфолку. Тривалий час підрядна компанія здійснювала перебудову станції з метою захисту місцевої дикої природи. Після завершення проєкту королева Єлизавета ІІ вирішила особисто зустрітись з підрядниками і поспілкуватись з ними про труднощі роботи і екологію.

Дивіться також: Єлизавета ІІ по-особливому підтримала принца Гаррі та Меган Маркл: фото

Для цього офіційного виходу Її Величність забула про вишукані костюми зі свого гардеробу. Перед камерами фотографів вона постала у зеленому пальті з капюшоном. Буденне і об'ємне вбрання Єлизавета ІІ вирішила доповнити звичними чорними туфлями на стійких підборах та маленькою сумочкою.

Цікаво, що королева відмовилась і від улюблених капелюшків, які вона підбирає до кожного ефектного вбрання. Цього разу королева Єлизавета ІІ замінила їх на шовкову хустину з рослинним принтом. Тому виглядала Її Величність як бабуся, що зачарувало її прихильників.


Королева Єлизавета ІІ / Getty Images


Єлизавета ІІ у Норфолку / Instagram / @theroyalfamily

Зазвичай для офіційних виходів Єлизавета ІІ обирає приталені сукні та пальта прямого крою. Образ Її Величність доповнює капелюшками, підібраними під колір верхнього одягу.


Королева Єлизавета ІІ та принц Ендрю / Getty Images