"Святкування 9 травня розпочнеться о 8:00 з покладання квітів до Меморіалу слави у Лісопарку. Після цього о 10:00 розпочнеться військово-театралізована вистава за участю військ Харківського гарнізону та кращих творчих колективів міста. А ввечері на площі Свободи виступлять ансамбль "Добрі молодці", Сосо Павліашвілі, Наталія Могилевська і Світлана Лобода", – повідомили у прес-службі міськради.

Заплановано приїзд представників Академії військово-морських сил України ім. Нахімова (Севастополь), високомобільних десантних військ (Новомосковськ Дніпропетровської області) та Воронезького військового навчально-наукового центру Військово-повітряної академії (Росія).

Водночас, ветерани матимуть змогу подивитися парад з трибун, які вже почали встановлювати на центральній площі Харкова, а після параду їх прийме польова кухня. Метрополітен у цей день працюватиме на годину довше – до 1:00 10 травня.

До слова, у центрі Севастополя півтори тисячі українських і російських військових відпрацьовують стройову ходу, готуючись до Дня перемоги. 9 травня вони візьмуть участь у спільному параді.