Під час прямої трансляції Джамала зізналась, що солістка колективу Олександра Заріцька помітно вдосконалилась за рік. За словами артистки, гурт KAZKA показав чудовий результат та зумів вразити її.

Читайте також: Нацвідбір Євробачення-2019: як виступили фаворити шоу – гурт KAZKA

Ти (Олександра Заріцька, – LifeStyle 24) змусила мене дуже хвилюватись, адже є багато критики в мережі, що ти погано співаєш наживо. Але ви занурили мене в свою історію... Це була динаміка. Я дуже вражена, ти виросла як виконавиця,
– зізналась Джамала.

Підтримав колектив і Андрій Данилко, який заявив, що виступ KAZKA – це успіх. Однак глядачі не так високо оцінили спів Олександри Заріцької. У мережі гостро розкритикували колектив, зазначивши, що артистка наче боїться співати, а її вокал звучить жахливо.

Вже після другого півфіналу Національного відбору Джамала вирішила ще раз прокоментувати виступ колективу, адже зірку звинуватили в необ'єктивності. Вона додала, що вокал солістки гурту KAZKA все ж не ідеальний. Саме тому колективу буде складно у фіналі шоу.

Я зазначила, що Саша дійсно виросла як співачка за цей рік. Пісня та номер зроблені доволі цікаво, але все ж залишилися питання до її співу наживо! Думаю, у фіналі їм буде набагато складніше, адже на них чекає неабияка конкуренція від Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes,
– заявила Джамала.

Окрім цього, переможниця Євробачення-2016 додала, що вона вибачалась перед одним із учасників шоу. Мова йде про KHAYAT, пісню якого дещо розкритикувала Джамала. У дописі зірка ще раз вибачилась перед артистом та досі переймається, що "не дуже добре вийшло з цитуванням його пісні".