Відповідні фото представники Кенсінгтонського палацу опублікували у Twitter 18 травня. Згідно зі знімками, Кейт Міддлтон чудово провела час, допомагаючи ландшафтним архітекторам Адаму Уайту і Андре Девісу підготуватись до виставки квітів у Челсі. Захід відбудеться у вівторок, 21 травня, тому у герцогині Кембриджської було чимало роботи.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл об'єднались з принцом Вільямом і Кейт Міддлтон для особливого проекту

"Chelsea Flower Garden прагне долучити людей до захисту природи і демонструє переваги для нашого психічного і фізичного благополуччя. У цьому саді є багато унікальних деталей і елементів, які надихнуть сім'ї на те, щоб вийти на вулицю і досліджувати і вивчати природу", – йшлося в офіційному повідомленні Кенсінгтонського палацу.

Водночас Кейт Міддлтон не забула і про розваги. Вона із задоволенням покаталась на гойдалці, що розташована в центрі Chelsea Flower Garden.

Кейт Міддлтон в буденному образі
Кейт Міддлтон в буденному образі / Twitter / @KensingtonRoyal

Герцогиня Кембриджська в саду
Герцогиня Кембриджська в саду / Twitter / @KensingtonRoyal


Дружина принца Вільяма допомогла ландшафтним архітекторам / Twitter / @KensingtonRoyal

Для самої Кейт Міддлтон цей проект є досить особливим. Герцогиня Кембриджська активно виступає за захист навколишнього середовища, відтак із захватом стала патроном Chelsea Flower Garden.

В останні кілька років моя робота була сфокусована і натхненна моїми ранніми роками. Я вважаю, що проведення часу на свіжому повітрі може послужити основою того, щоб наші діти виросли щасливими і здоровими,
– розповіла Кейт Міддлтон.

Та не тільки заклик захищати природу привернув увагу громадськості. Дружина принца Вільяма висадила улюблені квіти принцеси Діани – незабудки. Таким чином вона віддала шану Леді Ді. А от діти Кейт Міддлтон – принц Джордж, прицеса Шарлотта і принц Луї – надихнули її на створення в саду невеличкого будиночка, де можна сісти і перекусити.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон / Twitter / @KensingtonRoyal