Для багатьох виконавців виступ на конкурсі стане найграндіознішим у кар'єрі тож і підготовка до шоу відповідна. Не аби як хвилюється перед своїм шоу і румунський учасник Девід Браян.

"Я думаю що репетиція пройшла доволі добре, але я буду намагатися виступити ще краще у півфіналі і фіналі. Звичайно я завжди віддаюся на 100%, тому, що мені це подобається, але безперечно є дні коли ти не повністю у формі", - каже співак, учасник "Євробачення-2011" від Румунії Девід Браян.

Серйозно поставилися до змагання нарешті і британські Музиканти. Зазначимо цього разу представляти країну буде відомий багатьом гурт Blue. Один із учасників колективу Саймон Веб погоджується що учасники від Великої Британії не завжди переймалася за результат.

“Це не дуже гарно виглядає, адже через те що країна входить до п'ятірки засновників і автоматично виступає в фіналі - ми перестали старатися. Деякі дуже маленькі країни з усіх сил намагалися заявити про себе тоді як ми пасли задніх. Так що це наша місія - виступити достойно", - каже музикант, учасник гурту Blue Саймон Веб.

Налаштувати апаратуру та підігнати свій виступ прибула також минулорічна переможниця Лєна Маєр. Молода співачка нагадаємо виступатиме за Німеччину і на цьому Євробаченні. Вона є однією з фавориток пісенного конкурсу, як і представниця Естонії Геттер Джаані. Остання виступатиме у другому півфіналі конкурсу з композицією "Rockefeller Street". Виконавиця почуває себе дуже впевнено і не показує хвилювань.

"Я в захопленні і стараюся як можу, мені дуже приємно бути тут", - каже співачка, учасник "Євробачення-2011" від Естонії Геттер Джаані.

Перший півфінал Євробачення-2011 відбудеться вже сьогодні ввечері. На сцені свої хіти виконають музиканти з Польщі, Норвегії, Албанії, Вірменії, Туреччини, Росії та ще 13 країн. Україна в особі Міки Ньютон співатиме у другій частині фестивалю через два дні. Нагадаємо фінал пісенного конкурсу відбудеться в суботу 14 травня.