Вихід монарха Філіпа VI та його сім'ї на урочистій події в місті Ов'єдо був дуже особливим, адже принцеса Леонор вперше виголошувала публічну промову. Перед врученням премій принцеси Астурійської спадкоємиця престолу наголосила, наскільки важливим є вклад лауреатів премії у розвиток різних сфер життя. Виступ Леонор розчулив королеву Летицію та її свекруху королеву Софію.

Читайте також: Ніжно-рожева пудра в поєднанні з метеликами: як виглядає найніжніший образ королеви Летиції

Що відомо про премії принцеси Астурійської?Це міжнародна нагорода, яка вручається щороку, починаючи з 1980-го. Преміями відзначають у кількох категоріях, серед яких – за досягнення в мистецтві, суспільних, соціальних, гуманітарних науках, спорті, міжнародній співпраці, технічних дослідженнях. Кошти на проведення заходу та самі нагороди беруться зі спеціального фонду королівської сім'ї імені принцеси Астурії.


Принцеса Леонор виголосила промову / Getty Images

Однак не тільки промова 13-річної Леонори привернула увагу всіх світових ЗМІ, але й ефектна поява на церемонії Її Величності. Перед камерами королева Іспанії постала у приголомшливій червоній сукні з шовку. Образ дружина монарха доповнила рубіновими сережками зі своєї королівської колекції та туфлями на підборах. Виглядала королева Летиція неперевершено.

Водночас доньки знаменитого іспанського подружжя красувались перед камерами у стильних сукнях із блиском. Підлітки Леонор та Софія супроводжували своїх батьків та не боялись спілкуватись із пресою.


Ефектний вихід королівської родини Іспанії / Getty Images


Стильний образ королеви Іспанії / Getty Images