Нове фото з відпочинку Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Настя Каменських і Потап продовжують замиловувати мережу весільними фотографіями: ефектні кадри

На новому знімку закохане українське подружжя позує у білосніжному одязі з келихами коктейлів та щиро усміхаються.

У голові й серці тільки радість, і щастя, і кохання, намагаюся працювати, але зовсім не виходить – не хочу, живу, сміюся, кохаю,
– чуттєво підписав світлину репер Потап.

Що відомо про стосунки Потапа та Насті Каменських?Про особисте життя нового подружжя відомо мало. Діяльність дуету Потапа і Насті Каменських тривала з 2006 по 2017 рік. В той час Потап перебував в офіційному шлюбі з українською продюсеркою Іриною Горовою (1999-2014) та мав від неї сина Андрія, якому наразі 10 років. Щодо Насті Каменських, то зірка намагалась завжди приховувати свої стосунки, однак останніми роками почала натякати на роман з коханим чоловіком, якого не хотіла показувати громадськості. Вона неодноразово публікувала у соцмережах фотографії з обручкою, появу якої не коментувала.

23 травня закохані одружились. В день весілля виконавці опублікували відеоролик "Константа", у якому вони публічно заявили про свої почуття та зізнались, що святкуватимуть весілля.

Щодо екс-дружини Потапа, то незважаючи на розлучення з чоловіком, вона далі веде з ним професійні стосунки – разом з ним вона створила продюсерський центр Mozgi Entertainment, а також займається спільним вихованням сина.